Kilka słów o mnie

Gabinet powstał dla Państwa z myślą stworzenia miejsca, w którym przywrócę sprawność i zadbam o zdrową sylwetkę każdego z Was. W prowadzonej przeze mnie terapii wykorzystuję sprawdzone, nowoczesne metody fizjoterapeutyczne: terapia tkanek miękkich, manipulacja powięzi, kinesiology taping, igłoterapia, pinopresura, terapia manualna, masaż. Praca za ich pomocą jest niezwykle skuteczna i efektywna. Podstawą mojej skuteczności jest szukanie przyczyn problemu, a nie działanie wyłącznie doraźnie. W pracy indywidualnej dobieram najlepszy program rehabilitacji, odpowiedni do schorzeń które występują w danej chwili bądź pojawiły się w przeszłości u Państwa i mają wpływ na funkcjonowanie organizmu w dniu dzisiejszym.

Oferuję Państwu profesjonalną terapię, która pomorze zwalczyć i przywrócić sprawność po doznanych kontuzjach. Pamiętajmy że każdy ból, przeciążenie, uczucie zmęczenia może prowadzić do urazu. Warto zadbać o nasze ciało, kręgosłup i stawy zanim dojdzie do dużych zniszczeń oraz bólu towarzyszącego nam na co dzień.

Zapraszam

KATARZYNA BIELUCZYK

mgr Fizjoterapii
Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Giżycku oraz Olsztyńskiej Szkoły Wyższej .

W prowadzonej przeze mnie terapii wykorzystuję sprawdzone, nowoczesne metody fizjoterapeutyczne o międzynarodowym uznaniu:
– Diagnozowanie i leczenie tkanek miękkich;
– Kinesiology taping;
– Masaż;
– Manipulacja powięzi;
– Dry needling/ suche igłowanie;
– Terapia manualna;
– Pinopresura.

Fizjoterapia nie jest jedynie moim zawodem, jest również pasja, z która związana jestem od 11 lat. Pierwsze doświadczenia zdobywałam pracując w placówkach służby zdrowia. Wieloletnia współpraca z pacjentem ukształtowała moje przekonanie, iż indywidualne, kompleksowe oraz profesjonalne podejście do problemu jest dla mnie najważniejsze. Zasada ta pozwala skupić się na pacjencie oraz przyczynie jego dolegliwości. Dzięki takiemu podejściu relacja terapeuta-pacjent polegająca na wzajemnym zaufaniu owocuje zadowalającymi efektami leczenia.

Swój czas wolny lubię spędzać aktywnie. Jazda rowerem, bieganie oraz pływanie są moją ulubioną formą relaksu.